arrow

Tropical Dent

Od zarejestrowania pierwszej odmiany z grupy EURALIS Tropical Dent (ES Palazzo 2009) w Polsce minęło 9 lat. Dziś odmiany ziarnowe sygnowane tym znakiem stanowią gros naszej sprzedaży nasion kukurydzy. Wyjątkowość odmian ziarnowych EURALIS polega na wykorzystaniu własnej oryginalnej genetyki oraz umiejętnej ich aplikacji w zróżnicowanych warunkach klimatycznych Europy. Dowodem na to są nasze wyniki doświadczeń rejestrowych w różnych krajach całego kontynentu.

O ile wysokie i stabilne plonowanie to warunek konieczny dla rejestracji oraz dalszego sukcesu odmiany na rynku, o tyle szybkie dosychanie i łatwe dosuszanie ziarna to aspekt agrotechniczny szczególnie ważny w naszej strefie klimatycznej. Na podstawie wieloletnich badań oraz doświadczeń produkcyjnych wiemy, że wyróżnikiem wszystkich Tropical Dentów jest bardzo szybki DRYDOWN, czyli dosychanie ziarna w ostatnim okresie wegetacji. Przebieg dosychania różnych typów ziarna ilustruje grafika poniżej.

WIRTUALNE DNI POLA

Wejdź na Wirtualne Dni Pola i zobacz zdjęcia 360°, filmy, wyniki z naszej stacji doświadczalnej w Kórniku koło Poznania.

Promocje

Aktualne promocje na nasiona Euralis

Agro Info

Doradzamy, jak dobrze uprawiać kukurydzę i rzepak

Do pobrania

Katalogi i ulotki do pobrania