arrow

Technik doświadczalny

Miejsce pracy: Kórnik
Region: Wielkopolska

Zakres obowiązków:
– praca w doświadczeniach polowych zakładanych w Polsce i w Niemczech (siew, ocena, zbiór i przygotowywanie nasion)
– obsługa i konserwacja urządzeń i maszyn hodowlanych
– nadzór nad pracownikami sezonowymi

Wymagania:
– Wykształcenie rolnicze, ogrodnicze lub pokrewne
– Znajomość obsługi i konserwacji maszyn rolniczych
– Znajomość praktyki rolnej
– Prawo jazdy kat. B (dodatkowe kategorie będą dodatkową zaletą)
– Dokładność i odpowiedzialność
– Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (również zagranicznych)
– Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole
– Znajomość języka angielskiego lub /i niemieckiego
– Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkową zaletą

Oferujemy:
– pracę w okresie od kwietnia do września
– możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
– atrakcyjne wynagrodzenie
– praca w międzynarodowym zespole z możliwością wyjazdów zagranicznych

CV prosimy wysyłać na biuro@euralis.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Euralis Nasiona Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest EURALIS Nasiona Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Wichrowej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.