Aplikuj: Specjalista ds. obsługi klienta (i wsparcia logistyki) / Customer Service Specialist

Firma EURALIS Nasiona Sp. z o.o.  jest przedstawicielem firmy hodowlano-nasiennej EURALIS Semences S.A.S. należącej do francuskiej Grupy EURALIS. Ogólnoeuropejski zasięg oraz bogate zaplecze genetyczne znajduje odzwierciedlenie w wiodącej pozycji firmy na rynku nasion kukurydzy, rzepaku i słonecznika.

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • Informowanie klientów o statusie dostaw
  • Administrowanie zamówieniami w systemach IT
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji transportowej i sprzedaży, w tym aktualizowanie i modyfikowanie zamówień klientów w systemie
  • Sporządzanie raportów dotyczących sprzedaży na podstawie danych z systemu
  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, związanym z logistyką, zarządzaniem przedsiębiorstwa lub pokrewnym
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość systemów: MS Office, ERP (np. SAP)
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność planowania.
  • Rzetelność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie w branży nasiennej, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywy rozwoju i realizację ambicji zawodowych.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@euralis.pl

Do CV prosimy dołączyć oświadczenie:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym na potrzeby rekrutacji życiorysie oraz liście motywacyjnym przez EURALIS NASIONA SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu w celu ich przetwarzania na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia niniejszej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie oraz o tym, że cofnięcie przeze mnie niniejszej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.